• RSS Feed

Thermenhotel Vier Jahreszeiten

Rakousko, Lutzmannsburg

Thermengelände 4, 7361 Lutzmannsburg, Rakousko

Thermenhotel Vier Jahreszeiten, Lutzmannsburg, Rakousko
Thermenhotel Vier Jahreszeiten, Lutzmannsburg, Rakousko
Thermenhotel Vier Jahreszeiten - stručné informace o ubytování:
Lázeňský hotel Thermenhotel Vier Jahreszeiten je útulný rodinný a golfový hotel. Chodbou, kterou můžete projít v županu, je napojen k termálním lázním Lutzmannsburg, což jsou přední evropské lázně pro kojence a děti.

Moderní a pohodlné pokoje jsou vybaveny voňavými a měkkými župany. V nich můžete vstoupit nejen do hotelových vlastních lázní Pannonia Spa a wellness a kosmetického centra, ale také termální lázně, a to díky přímé podzemní chodbě. Hotel má také tělocvičnu a kosmetické a masážní centrum Himmelreich.

Pro rodiny s dětmi nabízí hotel Thermenhotel Vier Jahreszeiten službu Klappis Kinderwelt s bezplatnou péčí o děti, dětská jídla a vybavení pro děti(dětské župany, chůvičky, kočárky, apod.).

V létě 2009 bude otevřeno rodinné 18jamkové golfové hřiště - veřejné golfové hřiště bez registračního poplatku nebo minimálního handicapu.
Poskytované služby:
restaurace, bar, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké, prostor pro kuřáky
sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, vířivka, cyklistika
pokojová služba, hlídání dětí/služby pro děti, obchod se suvenýry, pronájem kol
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za poplatek.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme