• RSS Feed

ARCOTEL Nike

Rakousko, Linz

Untere Donaulände 9, 4020 Linz, Rakousko

ARCOTEL Nike - stručné informace o ubytování:
Hotel ARCOTEL Nike stojí na břehu Dunaje, jen pár minut chůze od historického centra Lince, a je od něj výhled na horu Pöstlingberg.

Hotel Nike nabízí moderní klimatizované pokoje s výhledem na město a na Dunaj. Ve všech pokojích je satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar a koupelna s vysoušečem vlasů.

V hotelu je dasRESTAURANT s výhledem na Dunaj a horu Pöstlingberg. Podávají se tu jídla rakouské a mezinárodní kuchyně se sezónními specialitami. V letních měsících si hosté mohou na terase u Dunaje vychutnat atmosféru připomínající mořské pobřeží.

V kavárně s barem KÉ ve stylu loftu s jedinečným panoramatickým oknem s výhledem na Dunaj se nabízí domácí plněné pečivo a je zde možnost pořádat pracovní obědy. Pravidelně se zde konají výstavy výtvarného umění a ochutnávky vín.

Připojení Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu zdarma. V hale jsou 2 počítače s internetem, které lze také využívat bezplatně.

ARCOTEL Nike je snadno přístupný z dálnice A7, která vede pouhých 800 metrů od hotelu. Přímo před hotelem je veřejná parkovací garáž.

V blízkosti najdete řadu zajímavých míst, například koncertní síň Brucknerhaus, muzeum moderního umění Lentos a mediální centrum a muzeum Ars Electronica Center. V okolí hotelu ARCOTEL Nike je také řada bežeckých tras a cyklostezek.
Poskytované služby:
bar, recepce 24 hodin denně, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, výtah, trezor, designový hotel, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké, klimatizace, restaurace (a la carte), restaurace (formou bufetu), sluneční terasa
sauna, lázně a wellness, masáže, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, business centrum, služba praní, služba žehlení, čištění bot, fax/kopírka, rezervace vstupenek, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 13 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme