• RSS Feed

Hotel Post

Rakousko, Lermoos

Kirchplatz 6, 6631 Lermoos, Rakousko

Hotel Post, Lermoos, Rakousko
Hotel Post, Lermoos, Rakousko
Hotel Post - stručné informace o ubytování:
Hotel Post v Lermoos disponuje lázněmi na ploše 2000 m2, krytým a venkovním bazénem, gurmánskou tyrolskou kuchyní a prostornými apartmá. Nabízí luxusní zázemí v Alpách.

Hotel Post poskytuje ubytování v apartmá s balkonem, rohovým posezením s kachlovými kamny a velkou koupelnou.

Knihovna, bar a doutníkový salonek skýtají ideální místo pro odpočinek po náročném dni v horách. Z terasy se můžete kochat panoramatickým výhledem na Alpy.

V typické alpské restauraci se podává široká škála tyrolských specialit i jídla mezinárodní kuchyně.

Lyžařský areál Zugspitz Arena nabízí řadu sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. V létě jsou v ceně zahrnuty pěší túry s průvodcem.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, vířivka, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, jízdní kola (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek), prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 10 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme