• RSS Feed

Hotel Gasthof Post

Rakousko, Lech

Dorf 11, 6764 Lech, Rakousko

Hotel Gasthof Post, Lech, Rakousko
Hotel Gasthof Post, Lech, Rakousko
Hotel Gasthof Post - stručné informace o ubytování:
Hotel Gasthof Post sídlí v budově bývalé pošty a je v rukou jedné rodiny již od roku 1937. Má starožitný nábytek, okouzlující kachlová kamna a vyniká ručně malovanými dřevařskými pracemi.

Velká impozantní usedlost se silnými zdmi byla přeměněna na malý luxusní hotel a její původní kouzlo zůstalo zachováno.

Pokoje v hotelu Post jsou unikátní a každý má svou vlastní historii.

Post-Café podává obědy, odpolední kávu a proslulé domácí záviny. Do salonku Zirbel si můžete zajít na lahodné večeře. Bar, který je otevřený až do půlnoci, je oblíbeným místem, kam lze zajít po lyžování.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, zvuková izolace, topení, úschova zavazadel, obchody v hotelu, lyžárna, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), snack bar, sluneční terasa
sauna, fitness centrum, rybaření, lyžování, herna, lázně a wellness, masáže, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, kadeřnictví/kosmetika, vip pokoje, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, směnárna, obchod se suvenýry, čištění bot, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, služba concierge, kyvadlová doprava (za příplatek), prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme