• RSS Feed

Hotel Schrofenstein

Rakousko, Landeck

Malser Straße 31, 6500 Landeck, Rakousko

Hotel Schrofenstein, Landeck, Rakousko
Hotel Schrofenstein, Landeck, Rakousko
Hotel Schrofenstein - stručné informace o ubytování:
Historický rodinný hotel, který leží přímo v centru města Landeck, je obklopen vysokými horami, malebnými hrady a idylickými vesnicemi. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Hotel Schrofenstein nabízí restauraci, která podává tradiční rakouskou a lehkou středomořskou kuchyni. V letních měsících můžete povečeřet pod starými kaštany v pivní zahrádce hotelu Schrofenstein.

V podniku Schrofenstein je k dispozici garáž a bezplatné garážové stání pro motocykly a jízdní kola.

Lyžařská oblast Venet je pouze 1 km daleko a snadno a rychle se také dostanete do dalších z mnoha známých lyžařských regionů jako je Serfaus, Kaunertal a Ischgl.

V létě nabízí okolní prostředí širokou škálu sportovních a rekreačních možností od turistiky a cykloturistiky k horolezectví, raftingu, canyoningu a paraglidingu.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bar, denní tisk, terasa, rodinné pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, všechny prostory nekuřácké, zvuková izolace, zahrada, restaurace (a la carte), lyžárna, snack bar
cyklistika, pěší turistika, lyžování, knihovna, lyžařská škola
fax/kopírka, společenské prostory, rezervace vstupenek, pokojová služba, snídaně do pokoje, směnárna, turistické informace, obědové balíčky, pronájem kol, obchod se suvenýry, bankomat
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné za 5 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme