• RSS Feed

Sporthotel Kühtai

Rakousko, Kühtai

Kühtai 9, 6183 Kühtai, Rakousko

Sporthotel Kühtai - stručné informace o ubytování:
Sporthotel Kühtai najdete v bezprostřední blízkosti sjezdovek a turistických stezek. Pokoje i krytý bazén skýtají panoramatické výhledy na okolní hory a součástí nabídky je bezplatné parkoviště.

Sporthotel Kühtai poskytuje lázeňské zařízení zahrnující saunu, bylinnou parní lázeň, solárium a infračervenou kabinu. Nové fitness centrum nabízí panoramatické výhledy a součástí krytého bazénu jsou masážní trysky a vodopády.

V restauraci jsou podávány pokrmy tyrolské a mezinárodní kuchyně a široký výběr kvalitních vín. V létě je dostupná polopenze zahrnující bohatou snídani formou bufetu a večeři se salátovým bufetem. Součástí plné penze v zimním období je oběd formou bufetu.

Šest dní v týdnu je hostům k dispozici nově vybudovaná party místnost s'Iglu, kde je povoleno kouřit. Další doplňkové zahrnují hlídání dětí a pěší výlety s průvodcem.

Sporthotel Kühtai leží přibližně 35 km od Innsbrucku.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, pokoj pro alergiky
sauna, fitness centrum, lyžování, herna, solárium, masáže, pěší turistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén
společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, bankomat, noční klub/dj, prodej skipasů, přímo u sjezdovky
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme