• RSS Feed

Appartementhaus Elmo

Rakousko, Kleinarl

Peilsteingasse 9, 5603 Kleinarl, Rakousko

Appartementhaus Elmo, Kleinarl, Rakousko
Appartementhaus Elmo, Kleinarl, Rakousko
Appartementhaus Elmo - stručné informace o ubytování:
Appartementhaus Elmo se nachází pouze 250 metrů od lyžařského vleku a nabízí velmi klidné místo v srdci romantické vesnice Kleinarl, hned vedle běžkařské trasy i značené turistické cesty.

Kromě moderních a prostorných pokojů a apartmánů, které mají velký obývací prostor a plně vybavenou kuchyň, zde najdete také lázeňské centrum se saunou, parní lázní, infračervenou kabinou a relaxačním prostorem. K dispozici je rovněž společenský salonek, venkovní bazén (v létě), a vyhřívaná lyžárna se sušičkou lyžařských bot.

Appartementhaus Elmo stojí uprostřed zelených luk a vedle potoka Kleinarler Ache a v létě je optimálním výchozím bodem pro pěší výlety a horské túry, stejně jako pro mnoho jiných sportů. V zimě zde budete mít přímý přístup do lyžařského areálu Kleinarl-Flachauwinkel-Zauchensee a sportovní region Ski Amadé se nachází v bezprostřední blízkosti.

Objekt je zcela bezbariérový.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, úschova zavazadel, trezor, bezbariérové pokoje/zařízení, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, všechny prostory nekuřácké, zvuková izolace, zahrada, lyžárna
sauna, cyklistika, pěší turistika, lázně a wellness, dětské hřiště, golfové hřiště (do 3 km), turecká/parní lázeň, stolní tenis, tenisový kurt, lyžování, herna, venkovní bazén, rybaření, jízda na koni, venkovní bazén (sezónní)
fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme