• RSS Feed

ARCOTEL Moser Verdino

Rakousko, Klagenfurt

Domgasse 2, 9020 Klagenfurt, Rakousko

ARCOTEL Moser Verdino - stručné informace o ubytování:
Tento stylový 4hvězdičkový hotel má ideální polohu v centru Klagenfurtu, v docházkové vzdálenosti od většiny atrakcí, a nabízí svým hostům dobrou hodnotu za peníze.

Arcotel Moser Verdino kombinuje tradiční pohostinnost s městským životním stylem. Nachází se v historické secesní budově a je ideální jak pro rekreační pobyt, tak pro obchodní cestující. Užijte si svůj pobyt v jednom z pokojů, každý z nich je věnovaný pozoruhodnému rakouskému spisovateli, hudebníkovi či malíři.

Po dni stráveném prohlídkou města nebo semináře v hotelu si můžete odpočinout v pohodlí svého prostorné a dobře vybaveného pokoje. Celý hotel je snadno dostupný pro osoby se zdravotním postižením. Pozorný personál vám rád pomůže a podá informace o městě nebo či určité události.
Poskytované služby:
bar, recepce 24 hodin denně, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), snack bar
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, business centrum, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, fax/kopírka, bankomat, služba concierge
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné za 13,50 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme