• RSS Feed

Grand SPA Resort A-ROSA Kitzbühel

Rakousko, Kitzbühel

Ried Kaps 7, 6370 Kitzbühel, Rakousko

Grand SPA Resort A-ROSA Kitzbühel - stručné informace o ubytování:
Tento rezort je obklopen překrásným alpským panoramatem tyrolských hor, je vybudován ve stylu tyrolského zámku a byl oceněn 3 liliemi v průvodci Relax Guide za nádherné lázeňské centrum.

Rezort Grand SPA A-ROSA Kitzbühel nabízí exkluzivní stylovou dovolenou v luxusním prostředí.

Hotelové pokoje nabízí elegantní kombinaci moderního designu a vysoké úrovně komfortu s tradičním a prvotřídním prostředím. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou a mají výměru min. 33 m2.

V elegantním prostředí lázeňského centra o rozloze 3000 m2 si můžete vybrat ze široké nabídky wellness a kosmetických procedur. Je zde 7 saun, 16 ošetřoven, úchvatný vnitřní a venkovní bazén, dobře vybavená tělocvična, turecké lázně (hamam) a tradiční arabské lázně (rasul). K dispozici jsou také osobní trenéři.

Všechny 3 hotelové restaurace, včetně nové gurmánské restaurace Heimatliebe, nabízí jídla tradiční alpské kuchyně s moderními prvky.

Rezort A-ROSA je ideální i pro rodiny s dětmi. Klub Rosinis nabízí spoustu zábavy pro děti ve věku od 3 do 12 let a rodičům zajistí chvíli odpočinku o samotě.

Přímo v areálu rezortu, na jednom z nejkrásnějších míst celého Rakouska, se nachází 9jamkové golfové hřiště. V oblasti je 19 dalších golfových hřišť.

Okolní hory nabízejí celou řadu sportovních příležitostí, jako je pěší turistika, jízda na horském kole, horolezectví, paragliding, lyžování nebo snowboarding. Z rezortu Grand SPA A-ROSA Kitzbühel je vidět zřejmě nejslavnější sjezdovka na světě, Streif.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, kasino, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén
pokojová služba, společenské prostory, business centrum, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění oděvů, kadeřnictví/kosmetika, snídaně do pokoje, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 15 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme