• RSS Feed

Hotel Belmont

Rakousko, Imst

Teilwiesen 10, 6460 Imst, Rakousko

Hotel Belmont, Imst, Rakousko
Hotel Belmont, Imst, Rakousko
Hotel Belmont - stručné informace o ubytování:
Hotel Belmont stojí v klínu krásné přírody v nadmořské výšce 1000 metrů, na malebné slunné náhorní plošině nad Imstem v údolí řeky Inn.

V hotelu Belmont na vás čekají moderní a pohodlné pokoje a apartmá s balkonem nebo terasou.

V lázeňských prostorách najdete vnitřní bazén s vodopádem, vířivku jacuzzi, 2 sauny, solárium a parní lázeň. K dispozici jsou rovněž masáže.

V ceně je polopenze, která zahrnuje bohatou snídani formou bufetu, jež se podává do 10:30 hod., občerstvení pro lyžaře a pěší turisty v odpoledních hodinách a večeři o 4 chodech nebo tematické švédské stoly.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, lyžárna, prostor pro kuřáky, sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, lyžování, solárium, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, vířivka, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, služba žehlení, pronájem kol, fax/kopírka, kyvadlová doprava (za příplatek), půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání), doprava na letiště (za poplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách za 5 EUR na hodinu.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme