• RSS Feed

Hotel Bon Alpina

Rakousko, Igls

Hilberstraße 8, 6080 Igls, Rakousko

Hotel Bon Alpina - stručné informace o ubytování:
Hotel Bon Alpina nabízí bezplatné parkování v centru vesnice Igls. Lanovka do olympijského lyžařského areálu Patscherkofel je odsud jen pár minut pěšky.

Tento rodinný hotel se skládá ze 3 propojených budov, které jsou postavené kolem vnitřního bazénu a vyhřívaného venkovního bazénu s trávníkem na opalování.

K dispozici jsou 2 sauny, solárium a fitness místnost.

Hotel Bon Alpina také provozuje restauraci, tradiční tyrolský salonek a hernu pro děti.

Veřejné prostory nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Autobusová zastávka je proti hotelu Bon Alpina. Asi za 15 minut se autobusem dostanete do Innsbrucku, který se rozkládá 4 km odsud.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, všechny prostory nekuřácké, restaurace (a la carte)
sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, snídaně do pokoje, čištění bot, obědové balíčky, fax/kopírka, kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme