• RSS Feed

Das smarte Hotel garni

Rakousko, Höchst

Landstraße 57, 6973 Höchst, Rakousko

Das smarte Hotel garni, Höchst, Rakousko
Das smarte Hotel garni, Höchst, Rakousko
Das smarte Hotel garni - stručné informace o ubytování:
Tento moderní hotel se nachází v centru města Höchst, v blízkosti řeky Rýn a švýcarských hranic a jen krátkou jízdu z Bregenz a od Bodamského jezera.

Das smarte Hotel garni nabízí moderní pokoje se světlým nábytkem, parketovými podlahami a bezplatným internetem. Wi-Fi a kabelové připojení jsou dostupné v celém hotelu zdarma.

Využít můžete finské sauny, infračervené kabiny a terasy s panoramatickým výhledem na švýcarské hory. Od října do května je saunu možné využívat zdarma. V letních měsících je zpoplatněná.

Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu s mnoha zdravými pokrmy, a to v jídelně nebo na terase. V krátké pěší vzdálenosti najdete mnoho restaurací.

Přírodní rezervace nedaleko delty Rýna činí z hotelu Das Smarte Hotel garni ideální volbu k pozorování ptáků. Parkoviště je k dispozici zdarma.
Poskytované služby:
denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké, klimatizace
sauna, pěší turistika, cyklistika, jízda na koni
pronájem kol, fax/kopírka, automat (nápoje), automat (občerstvení)
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme