• RSS Feed

Hotel Stotterhof

Rakousko, Hermagor

Untervellach 7, 9620 Hermagor, Rakousko

Hotel Stotterhof, Hermagor, Rakousko
Hotel Stotterhof, Hermagor, Rakousko
Hotel Stotterhof - stručné informace o ubytování:
Hotel Stotterhof stojí v obci Untervellach obklopené působivou horskou krajinou, která se nachází 2 km východně od Hermagoru a 10 minut jízdy od jezera Pressegg.

Stotterhof je postavený v tradičním korutanském stylu a prostorné pokoje jsou zařízené nábytkem z přírodního borového, dubového, bukového a jedlového dřeva.

V letních měsících se mohou hosté vydat na pěší túru k horské chatě, která patří hotelu Stotterhof, nebo na kole podél řeky Gail anebo si zaplavat v jezeře Pressegg. Letní sáňkařskou dráhu, visutou provazovou dráhu a horolezecké trasy najdete poblíž.

Zastávku skibusu do lyžařského areálu Nassfeld s více než 100 km sjezdovek najdete pouhou minutu chůze od hotelu. 30 km dlouhá běžkařská trať prochází kolem hotelu. V blízkosti najdete také osvětlenou přírodní sáňkařskou dráhu, hřiště na curling a kluziště (na jezeře Pressegg).

Hosté hotelu Stotterhof dostanou zdarma kartu Plus, s níž je možné zdarma využívat všechny autobusy a lanovky v oblasti Nassfeld-Pressegger See. Nabízí také slevy na řadu turistických atrakcí.
Poskytované služby:
bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, trezor, topení, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lyžování, herna, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, minigolf, lyžařská škola
pronájem kol, obědové balíčky, turistické informace, speciální dietní menu (na vyžádání), doprava na letiště (za poplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme