• RSS Feed

Cube Nassfeld

Rakousko, Hermagor

Tröpolach 152, 9620 Hermagor, Rakousko

Cube Nassfeld - stručné informace o ubytování:
Tento výjimečný hotel pro mladé lidi, který spojuje moderní architekturu a zábavu v jedinečném konceptu, se nachází jen pár metrů od jedné z deseti nejlepších lyžařských oblastí v Rakousku.

Jelikož hotel stojí pouhých 50 metrů od dolní stanice místní lyžařské lanovky (gondoly), je ideální základnou pro lyžaře a snowboardisty.

Hotel Cube Nassfeld nabízí po celý den nápoje a občerstvení, ve všech patrech budovy najdete stylové salonky. Odpočívat můžete na slunečné terase nebo si můžete s přáteli zajít do klubu Cube.

Samoobslužná restaurace nabízí snídaně až do 15:00. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici zdarma.

Polopenze je zahrnuta v ceně ubytování.

Hotel nabízí možnost sportování po celý rok. Prostě si jen vyberte sport, který byste chtěli vyzkoušet - od jízdy na airboadrech a jízdy na speciálním nafukovacím člunu ve sněhovém korytu až po cyklistiku na sněhu - zaměstnanci vám rádi dají první lekci. Hotel vám poskytne veškerou potřebnou výbavu.

Přečtěte si prosím "Důležité informace" uvedené níže a věnujte pozornost informaci, že hotel Cube Nassfeld není vhodný pro rodiny.
Poskytované služby:
bar, recepce 24 hodin denně, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, rodinné pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (formou bufetu), sluneční terasa
sauna, fitness centrum, lyžování, kulečník, stolní tenis, karaoke, šipky, pěší turistika, gril, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola
společenské prostory, služba praní, pronájem kol, obědové balíčky, noční klub/dj, půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů, automat (nápoje)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme