• RSS Feed

Serviced Apartments Auwirt

Rakousko, Hallein

Salzburger Straße 42, 5400 Hallein, Rakousko

Serviced Apartments Auwirt - stručné informace o ubytování:
Serviced Apartments Auwirt se nachází mezi Salzburgem a Halleinem a jsou kombinací pohodlí vlastního bytu a hotelové služby.

Apartmány jsou dobře vybaveny a denně uklízeny. V hotelu můžete snídat a večeřet. Recepce je otevřena po celý den. K dispozici jsou pračka, sušička a internetový terminál ve vstupní hale zdarma.

Přímo před apartmány Auwirt máte možnost bezplatného parkování a autobusovou zastávku s přímým spojením do Salcburgu. Cyklistická stezka Tauernradweg vede přímo kolem hotelu.

Z hotelu se velice rychle dostanete k solným dolům v Halleinu, do Berchtesgadenu a k ledovým jeskyním ve Werfen, což umožňuje výhodná poloha hotelu mezi Halleinem (3 km) a Salcburgem (10 km).

Ceny apartmánů Serviced Apartments Auwirt zahrnují denní úklid, závěrečný úklid a veškeré provozní náklady (elektřinu, topení a vodu).
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, obchody v hotelu, lyžárna, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lyžování, dětské hřiště, pěší turistika, gril, cyklistika, jízda na koni
služba praní, služba žehlení, obchod se suvenýry, pronájem kol, turistické informace, rezervace vstupenek, jízdní kola (zdarma), služba concierge, kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání), automat (nápoje)
Internet:
Internetové připojení přes modem je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme