• RSS Feed

Landhotel Jagdhof

Rakousko, Guntramsdorf

Hauptstraße 41, 2353 Guntramsdorf, Rakousko

Landhotel Jagdhof, Guntramsdorf, Rakousko
Landhotel Jagdhof, Guntramsdorf, Rakousko
Landhotel Jagdhof - stručné informace o ubytování:
Tento rodinný gurmánský a vinařský hotel se nachází v jedné z nejznámějších rakouských vinařských oblastí, jen pár minut od Vídně.

Landhotel Jagdhof má dobře zásobený vinný sklípek, kde se pravidelně konají ochutnávky vín. Gurmánská restaurace získala mnoho ocenění a nabízí rozsáhlý vinný lístek a zimní zahradu. Na vyžádání je k dispozici polopenze, která zahrnuje oběd nebo večeři o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla.

Komfortní pokoje jsou vkusně zařízeny ve stylu designérky Laury Ashley. Ve vinném sklípku jsou uskladněna kvalitní vína ze zdejšího kraje, stejně jako z celého Rakouska a Evropy, nechybí dokonce ani vína z Bordeaux.

Vesnice Guntramsdorf, která se nachází uprostřed vinic "Termálního regionu", nabízí ideální možnosti pro pěší turistiku, nordic walking a cykloturistiku. V okolí je k dispozici také golf a tenis.

Vlakové nádraží, kde staví příměstský vlak do Vídně, je od Landhotel Jagdhof jen pár minut pěšky. "Badner Bahn" vás zaveze do centra Vídně (naproti Opeře) za 20 minut. Romantické lázeňské město Baden se svým slavným kasinem je odsud pouhých pár minut. Dálnice A2 se nachází v bezprostřední blízkosti a na vídeňské letiště dojedete za 15 minut.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), snack bar, sluneční terasa
sauna, golfové hřiště (do 3 km), herna, solárium, masáže, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, čištění oděvů, snídaně do pokoje, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, bankomat, služba concierge, kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání), doprava na letiště (za poplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme