• RSS Feed

Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte

Rakousko, Greifenburg

Emberger Alm 2, 9761 Greifenburg, Rakousko

Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte, Greifenburg, Rakousko
Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte, Greifenburg, Rakousko
Sattleggers Alpenhof & Feriensternwarte - stručné informace o ubytování:
Sattleggers Alpenhof stojí v nadmořské výšce 1.800 m, v blízkosti korutanského Greifenburgu. Nabízí ideální místo pro amatérské astronomy, neboť zde jsou 2 observatoře. K dispozici zde budete mít rovněž Wi-Fi, SAT TV a snídani formou bufetu.

Alpenhof & Feriensternwarte má také wellness centrum se saunou a soláriem, malou knihovnu a krb. Relaxovat můžete rovněž v herně se šipkami a stolním tenisem.

Hosté Sattlegger Alpenhof si mohou pochutnat na rakouských a italských specialitách v tradičně zařízené restauraci, která zpracovává většinou produkty od místních výrobců. Na objednávku lze připravit vegetariánská jídla a speciální diety.

Golfové hřiště Drautal-Berg leží pouhé 2 km odsud. K nejvyššímu jezeru ke koupání Weissensee, jehož voda má kvalitu vody pitné, dojedete za 15 minut.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky
sauna, lyžování, herna, solárium, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, gril, turecká/parní lázeň, lyžařská škola
pokojová služba, doprava na letiště, snídaně do pokoje, služba žehlení, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, přímo u sjezdovky
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za poplatek.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme