• RSS Feed

Palais Hotel Erzherzog Johann

Rakousko, Graz

Sackstraße 3-5, 8010 Graz, Rakousko

Palais Hotel Erzherzog Johann - stručné informace o ubytování:
Palais Hotel Erzherzog Johann stojí v srdci historického centra Grazu (Štýrského Hradce), v bezprostřední blízkosti hlavního náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Tento tradiční rodinný hotel poskytuje snadný přístup ke všem hlavním památkám ve Štýrském Hradci, vzdálených jen pár kroků.

V hotelové restauraci Wintergarden, která připravuje štýrskou kuchyni, si můžete vychutnat pokrmy a občerstvení. Najíst se můžete také v kavárně a slavném baru Ernst Fuchs.

Všechny individuálně zařízené pokoje odrážejí elegantní atmosféru bývalého barokního paláce. Sauna s plochou na slunění, infračervená kabina a fitness centrum doplňují úplnost zařízení.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, restaurace (a la carte)
sauna, fitness centrum, kasino, masáže
pokojová služba, společenské prostory, služba praní, čištění oděvů, vip pokoje, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, směnárna, čištění bot, obědové balíčky, pronájem aut, turistické informace, fax/kopírka, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné za 13,50 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme