• RSS Feed

Winzerhotel Wurzenberg Südsteiermark

Rakousko, Gamlitz

Sernau, Fötschach 102, 8462 Gamlitz, Rakousko

Winzerhotel Wurzenberg Südsteiermark - stručné informace o ubytování:
Tyto moderní, nově zrekonstruované apartmány v idylické a klidné lokalitě na nejvyšším místě vinné stezky jižního Štýrska jsou obklopeny kopci v blízkosti slovinských hranic.

Elegantní apartmány Ferienapartments Wurzenberg Südsteiermark jsou velmi prostorné a vybavené veškerým zařízením, které zajistí vaše pohodlí, od automatu na espresso po myčku na nádobí. Apartmány nabízejí krásný panoramatický výhled na celé okolí.

V oplocené zahradě o 2.500 m2 najdete záhony růží a bylin i altán.

Tradiční štýrská kuchyně připravovaná místní vinařkou Marií se podává k snídani a také během dne.

Kopcovitá krajina jižního Štýrska je nádhernou vinařskou oblastí s množstvím cyklistických a turistických stezek. Hotel Wurzenberg, který vás, obklopen vinicemi, sady a voňavými loukami, zve k odpočinku a relaxaci, se nachází ve vinařské přírodní rezervaci jižního Štýrska.

Od poloviny dubna do poloviny listopadu je pro vás každý den bezplatně k dispozici místní taxi Gamlitz Guest, které vás zaveze do kterékoli z více než stovky místních restaurací.
Poskytované služby:
restaurace, bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, zvuková izolace, kaple/oltář, topení, designový hotel, úschova zavazadel, lyžárna, klimatizace, prostor pro kuřáky, sluneční terasa
lyžování, masáže, dětské hřiště, šipky, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, jízda na koni, minigolf
pokojová služba, doprava na letiště, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, pronájem kol, obědové balíčky, turistické informace, kyvadlová doprava (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání), automat (nápoje)
Internet:
Internetové připojení přes modem je dostupné v celém hotelu za 5 EUR na 24 hodin.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme