• RSS Feed

Hotel Alte Post

Rakousko, Fulpmes

Herrengasse 7, 6166 Fulpmes, Rakousko

Hotel Alte Post - stručné informace o ubytování:
Hotel Alte Post stojí v klidné lokalitě v centru města Fulpmes. Nabízí pokoje s balkonem zařízené v rustikálním stylu. Wi-Fi a parkoviště lze využívat zdarma.

Tento tradiční rodinný hotel byl postaven v roce 1525. Ještě před 100 lety sloužil jako zájezdní hostinec.

V restauraci se podávají tradiční tyrolské speciality a mezinárodní jídla.

Hotel Alte Post má lázeňský areál s krytým bazénem s panoramatickým výhledem, vířivkou, různými saunami, parními lázněmi a infračervenou kabinou. Můžete se také těšit na slunnou terasu a jižně orientovanou zahradu o rozloze 1000 m2.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, lyžárna, všechny prostory nekuřácké, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, lyžování, herna, lázně a wellness, masáže, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, lyžařská škola, krytý bazén, krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, doprava na letiště, služba praní, služba žehlení, obchod se suvenýry, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, rezervace vstupenek, bankomat, kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme