• RSS Feed

Familien & Vitalhotel Auenhof

Rakousko, Fulpmes

Auenweg 11, 6166 Fulpmes, Rakousko

Familien & Vitalhotel Auenhof - stručné informace o ubytování:
Tento 4hvězdičkový hotel v klínu nádherné horské přírody ve Stubaiských Alpách a v blízkosti centra městečka Fulpmes nabízí nádherný, ničím nestíněný výhled na okolní hory a ledovce.

Familien- & Vitalhotel Auenhof má prostorné lázně s panoramatickým vnitřním bazénem (se začleněnou vířivkou jacuzzi), se saunami, relaxační místností, ledovou jeskyni s mlžnou sprchou, se soláriem a nabídkou masáží.

Rodinám s dětmi nabízí hotel Auenhof profesionální péči o dítě, speciální jídla, hernu, kino pro děti, dětskou zoo, jízdu na koni a oslu a ještě mnohem více.

Restaurace nabízí širokou škálu mezinárodních a krajových jídel, stejně jako pestrou vegetariánskou a zdravou kuchyni v mnoha provedeních. Mnoho ingrediencí pochází z okolních farem. Ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy.

V zimě vás bezplatný skibus zaveze k nedalekým lyžařským vlekům. Sáňky a hůlky pro zimní pěší turistiku jsou pro hosty k dispozici zdarma. V hotelu Auenhof je k dispozici i vysoušeč lyžařských bot.

V letních měsících nabízí hotel zahradu s trávníkem na opalování a přírodní koupaliště uprostřed svěží louky o rozloze 4000 m2. V okolních horách se můžete vydávat na pěší túry se soukromým hotelovým horským vůdcem.
Poskytované služby:
bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, lyžárna, sluneční terasa
sauna, lyžování, herna, solárium, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, vířivka, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, minigolf, lyžařská škola, krytý bazén, krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, čištění bot, jízdní kola (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu za 7 EUR na hodinu.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme