• RSS Feed

Hotel Flattacher Hof

Rakousko, Flattach

Flattach 13, 9831 Flattach, Rakousko

Hotel Flattacher Hof - stručné informace o ubytování:
Hotel Flattacher Hof se nachází v centru vesnice Flattach. Hosté mají vstup do hotelových lázní zdarma a k dispozici jim je také bezplatná kyvadlová doprava do lyžařského areálu ledovce Mölltal, který je vzdálený 8 km od hotelu.

Hotel, který je provozován jednou rodinnou od roku 1903, má za sebou 500 let historie. Hostům je v hotelu Flattacher Hof k dispozici restaurace, bar, zimní zahrada a dětská herna.

Ve velkých lázních jsou 4 různé sauny, krytý bazén se sluneční terasou, fitness centrum a kavárnou.

V létě jsou zdarma poskytována horská kola, v zimě zase sáně. Pobavit se hosté mohou také při kulečníku nebo stolním tenisu.

Bezplatná kyvadlová doprava do železničních stanic v obcích Mallnitz a Obervellach je k dispozici na vyžádání.

V létě je v ceně pobytu zahrnuta karta národního parku Korutany. Držitelé karty mají řadu výhod a slev, které lze uplatnit v celém regionu.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, lyžárna, všechny prostory nekuřácké, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte)
sauna, fitness centrum, rybaření, lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, lyžařská škola, krytý bazén, krytý bazén (po celý rok)
společenské prostory, doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, fax/kopírka, bankomat, speciální dietní menu (na vyžádání), automat (nápoje)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za 3 EUR na 24 hodin.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme