• RSS Feed

Landidyll Hotel Nudelbacher

Rakousko, Feldkirchen in Kärnten

Bösenlacken 6, 9560 Feldkirchen in Kärnten, Rakousko

Landidyll Hotel Nudelbacher - stručné informace o ubytování:
Tento romantický venkovský hotel se nachází v blízkosti mnoha jezer, v nichž se dá koupat. Stojí v samém srdci Korutan, pouhé 3 km od hezkého města Feldkirchen.

Hotel Landidyll Nudelbacher nabízí individuálně zařízené pokoje, zahradu s bazénem a chutnou kuchyni.

Ráno si můžete pochutnat na bohaté snídani formou bufetu s domácími marmeládami. Všechna jídla se připravovují z produktů z okolních farem a s bylinkami z hotelové zahrady.

Jezera Maltschach a Ossiach najdete v bezprostřední blízkosti - autem nebo na kole se k nim dostanete za pár minut. K jezeru Worth dojedete autem za pouhých 15 minut.

Nedaleko najdete několik golfových hřišť a do Golfové akademie v Moosburgu dojedete autem za 5 minut. Od hotelu Landidyll Nudelbacher se rychle dostanete také k řadě turistických atrakcí, jako je například hrad Hochosterwitz nebo horská silnice Nockalmstrasse.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, lyžárna
tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), herna, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, pěší turistika, gril, cyklistika, venkovní bazén
pokojová služba, doprava na letiště, pronájem kol, obědové balíčky, pronájem aut, turistické informace, fax/kopírka, prodej skipasů
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu za 4,50 EUR na hodinu.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme