• RSS Feed

Hotel Weisseespitze

Rakousko, Feichten Im Kaunertal

Platz 30, 6524 Feichten Im Kaunertal, Rakousko

Hotel Weisseespitze, Feichten Im Kaunertal, Rakousko
Hotel Weisseespitze, Feichten Im Kaunertal, Rakousko
Hotel Weisseespitze - stručné informace o ubytování:
Hotel Weisseespitze je obklopený loukami, lesy a nádhernými tyrolskými Alpami. Nachází se v srdci rozeklaného, ale malebného údolí Kauner.

Užijte si zdravý horský vzduch, kulinářské speciality a širokou nabídku sportovních a rekreačních možností v příjemné, přátelské a pohostinné tyrolské atmosféře.

Výtahem se dostanete z prostorné podzemní garáže přímo na recepci, což je ideální pro osoby na vozíčku. Najdete zde útulné salonky a restauraci s nekuřáckými prostory.

Lázně o velikosti 600 m2 se skládají z vnitřního bazénu, 2 saun, parní sauny, Kneippovy lázně a relaxační místnosti. K dispozici je také posilovna, masážní salon a solárium.

Najdete zde hezky udržovanou zahradu s opalovací zónou, 2 venkovní tenisové kurty, dětské hřiště a hernu pro děti.

Prostorné pokoje a apartmány jsou vybavené veškerým moderním zařízením. Balkony poskytují fantastický výhled na okolní hory a údolí.

Polopenze je zahrnuta v ceně. Tvoří ji pestrá snídaně formou bufetu s mnoha zdravými produkty, vydatné občerstvení nebo káva a koláč odpoledne a večeře o 4 chodech s výběrem jídel.

Pokud si v hotelu Weisseespitze rezervujete celý týden, je v ceně ubytování zahrnuta také pálenka na uvítanou, nedělní snídaně se šampaňským a jednou za týden večeře při svíčkách a tematické jídlo.

Feichten, hlavní vesnice v údolí Kauner, je asi 2 km daleko. Ledovcová cesta údolím Kauner dlouhá 26 km začíná nedaleko a je to jedna z nejkrásnějších panoramatických cest v Alpách. Vede až do nadmořské výšky 2 750 metrů. K ledovci v údolí Kauner a lyžařskému rezortu Fendels se dostanete autem za 25 minut. K dispozici je bezplatné parkoviště.
Poskytované služby:
restaurace, bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, kaple/oltář, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, prostor pro kuřáky, sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, jízda na kanoích, pěší turistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, lyžařská škola, krytý bazén
společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, služba žehlení, obědové balíčky, fax/kopírka, bankomat, prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné za 8 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme