• RSS Feed

Berggasthof Edelweiss

Rakousko, Ebensee

Feuerkogel 13, 4802 Ebensee, Rakousko

Berggasthof Edelweiss, Ebensee, Rakousko
Berggasthof Edelweiss, Ebensee, Rakousko
Berggasthof Edelweiss - stručné informace o ubytování:
Berggasthof Edelweiss, který stojí vysoko nad jezerem Traun uprostřed vrcholků pohoří Höllengebirge, nabízí úchvatné výhledy na Solnou komoru.

Tento horský ubytovací hostinec, který provozuje jedna rodina už po 3 generace, se pyšní jedinečnou polohou na jedné z nejkrásnějších panoramatických náhorních plošin v Solné komoře. Pokoje jsou s láskou a individuálně zařízené v alpském stylu.

Berggasthof Edelweiss nabízí kombinaci úžasně klidného a zeleného místa na 1600 metrů vysoké hoře Feuerkogel s moderním komfortem. Lyžařská a turistická oblast začíná na samém prahu. K lyžařské škole, půjčovně lyží a centru horských vůdců dojdete za 3 minuty.

Věnujte prosím pozornost informaci, že do penzionu se dostanete jedině lanovkou (jezdí do 17:00 hod.). Parkování je k dispozici zdarma u dolní stanice lanovky na Feuerkogel.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, topení, úschova zavazadel, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny společné a soukromé prostory nekuřácké, restaurace (a la carte), sluneční terasa
lyžování, herna, dětské hřiště, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, lyžařská škola
pokojová služba, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, směnárna, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, bankomat, půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů, přímo u sjezdovky, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme