• RSS Feed

Hotel Hubertus

Rakousko, Brixen im Thale

Ahornweg 4, 6364 Brixen im Thale, Rakousko

Hotel Hubertus - stručné informace o ubytování:
Hotel Hubertus se nachází v údolí Brixental nedaleko Kitzbühelu, pouhých 150 metrů od visuté lanové dráhy Hochbrixen. Nabízí prostorné pokoje s balkonem, bezplatný internet a parkování zdarma.

Podzemní chodba spojuje Hotel Hubertus s jeho lázeňskou částí, ve které je sauna, parní lázeň, masážní sprchy a vodní postele. Masáže, kosmetická ošetření i solárium jsou k dispozici za příplatek.

Hotel Hubertus zahrnuje přírodní koupaliště se zázemím pro léčbu Kneippovou metodou a velkým trávníkem na opalování. V restauraci se podávají tradiční pokrmy tyrolské kuchyně, klasická rakouská jídla a mezinárodní speciality.

Hotel Hubertus se nachází 11 km od Kitzbühelu a jen pár kroků od centra obce Brixen im Thale s mnoha kavárnami a obchody. Nedalekou lanovkou se dostanete do Kitzbühelských Alp a ke 400 km sjezdovek a mnoha turistickým trasám.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, trezor, topení, lyžárna, všechny prostory nekuřácké, sluneční terasa
sauna, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, solárium, masáže, dětské hřiště, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, lyžařská škola
pokojová služba, společenské prostory, svatební apartmá, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme