• RSS Feed

4 Länder Hotel Deutschmann

Rakousko, Bregenz

Rheinstraße 83A, 6900 Bregenz, Rakousko

4 Länder Hotel Deutschmann - stručné informace o ubytování:
Tento rodinný 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází pouhých 5 minut autem nebo autobusem od Festivalového paláce a centra Bregenzu. Hotelové parkoviště je k dispozici zdarma.

4-Länder-Hotel Deutschmann nabízí parní lázeň, saunu a solárium, které hosté mohou využívat zdarma. Wi-Fi připojení k internetu je v hotelu Deutschmann prvních 60 minut k dispozici také zdarma.

Každý pokoj je vybaven moderním nábytkem, kabelovou TV a ventilátorem. Do vstupní haly, recepce, jídelen a pokojů zajišťují bezbariérový přístup 2 výtahy.

4-Länder-Hotel Deutschmann je ideálním výchozím bodem pro výlety po celém okolí Bodamského jezera i za mnoha památkami v Rakousku, Německu, Švýcarsku a Lichtenštejnsku.

Ve dnech festivalu v Bregenzu bude k dispozici bezplatný autobus, který hosty zaveze na vlakové nádraží naproti Festivalové hale, která stojí přímo nad hladinou jezera. Autobusová zastávka Wolfordstraße je přímo před hotelem.
Poskytované služby:
recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, bezbariérové, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, všechny prostory nekuřácké
sauna, solárium, cyklistika, bowling, turecká/parní lázeň
směnárna, čištění bot, turistické informace, fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme