• RSS Feed

Smaragdhotel Tauernblick

Rakousko, Bramberg am Wildkogel

Wennerstraße 92, 5733 Bramberg am Wildkogel, Rakousko

Smaragdhotel Tauernblick, Bramberg am Wildkogel, Rakousko
Smaragdhotel Tauernblick, Bramberg am Wildkogel, Rakousko
Smaragdhotel Tauernblick - stručné informace o ubytování:
Nechte pracovat sílu zelených smaragdů a jiných drahých kamenů a dopřejte si nádhernou dovolenou v hotelu Smaragdhotel Tauernblick, v srdci národního parku Hohe Tauern.

Tento rodinný 4hvězdičkový hotel je oázou odpočinku uprostřed jedinečné horské krajiny. Užijte si jedinečné lázně Emerald s jeho kombinací vnitřního a venkovního bazénu. Odpočiňte si v rozsáhlých lázních, kde je prostorná relaxační místnost, tepelná lavice a dětský bazén. Z vířivky whirlpool máte nádherný výhled na údolí Habach. V létě vás zvou lehátka k relaxaci u bazénu.

Hotel Smaragdhotel Tauernblick podává bohatou snídani formou bufetu s čerstvým ovocem, smetanovými jogurty, širokou nabídkou biopotravin a dalších lahůdek přímo z nedaleké farmy, která vám dá sílu na celý den v salcburských horách.

Populární smaragdová voda vám dodá sílu léčebných kamenů a poskytne energii na celý den.

Nedaleké údolí Habach je proslulé největším nalezištěm smaragdů v Evropě a je ideální destinací pro turisty a sběratele klenotů.
Poskytované služby:
nekuřácké pokoje, výtah, topení, trezor, bar, restaurace, bezbariérové pokoje/zařízení, terasa, expresní přihlášení/odhlášení, prostor pro kuřáky, zahrada, pokoj pro alergiky, lyžárna
sauna, masáže, cyklistika, pěší turistika, solárium, dětské hřiště, vířivka, krytý bazén, stolní tenis, lyžování, venkovní bazén, jízda na koni, lyžařská škola
služba praní, služba žehlení, snídaně do pokoje, pronájem kol, svatební apartmá, bankomat, prodej skipasů
Internet:
Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme