• RSS Feed

Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Rakousko, Bludenz

Haldenweg 2a, 6700 Bludenz, Rakousko

Val Blu Resort Hotel Spa & Sports, Bludenz, Rakousko
Val Blu Resort Hotel Spa & Sports, Bludenz, Rakousko
Val Blu Resort Hotel Spa & Sports - stručné informace o ubytování:
Tento moderní sportovní hotel má jedinečný design a krásnou polohu na klidném předměstí města Bludenz a nabízí širokou škálu sportovního vyžití.

Jedinečnou atmosféru hotelu Val Blu Resort Hotel Spa Sport charakterizuje světlo, barvy a průzračnost. Najdete zde vše na jednom místě: dobrodružný alpský bazén s velkým aquaparkem (2000 m2), saunu (500 m2), velký venkovní bazén a sportovní a fitness klub (950 m2) s horolezeckou stěnou. K dispozici jsou též konferenční místnosti, zařízení pro sportovní medicínu a podzemní parkoviště.

Výzdobě interiéru dominuje minimalistický design, přírodní materiály a inovativní architektonický koncept v kombinaci s krásným výhledem na okolní hory. Hotelové barvy modrá, červená a žlutá jsou všudypřítomné.

Mezi kulinářská pravidla v hotelu patří rychlost a jednoduchost. Kromě vynikajících salátů se v hotelu Val Blu pdávají nejrůznější speciality, stejně jako řízek, těstoviny a lehké občerstvení.

Ve městě Bludenz a okolí jsou k dispozici mnohé sportovní a rekreační aktivity, od golfu, přes turistiku až po cykloturistiku v létě a všechny druhy zimních sportů.
Poskytované služby:
restaurace, bar, zahrada, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, trezor, zvuková izolace, topení, designový hotel, úschova zavazadel, lyžárna, všechny prostory nekuřácké
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, krytý bazén, venkovní bazén
služba praní, čištění bot, fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme