• RSS Feed

Parkhotel

Rakousko, Bad Schallerbach

Badstraße 2, 4701 Bad Schallerbach, Rakousko

Parkhotel, Bad Schallerbach, Rakousko
Parkhotel, Bad Schallerbach, Rakousko
Parkhotel - stručné informace o ubytování:
Parkhotel se nachází přímo v centru města, 400 metrů od vlakového nádraží Bad Schallerbach. Nabízí řadu lázeňských zařízení a procedur, bezplatné Wi-Fi a garážové parkoviště.

Parkhotel má velmi prostorné pokoje vybavené satelitní TV.

Vlastní termální lázně hotelu měří 1200 m2 a relaxační část je otevřená každý den. Mají infračervenou kabinu a různé sauny a páry a jsou otevřené do 21:00. Parkhotel má salon krásy poskytující kosmetické procedury, masáže, relaxační lázně a bahenní zábaly.

Restaurace s letní terasou podává vybranou rakouskou a mezinárodní kuchyni.

Do 5 minut chůze se dostanete do veřejných lázní Aquapulco.
Poskytované služby:
restaurace, bar, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, klimatizace, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, vířivka, cyklistika, turecká/parní lázeň, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, doprava na letiště, business centrum, snídaně do pokoje, svatební apartmá, pronájem kol, čištění bot, bankomat, jízdní kola (zdarma), kyvadlová doprava (za příplatek), speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme