• RSS Feed

Harmony's - Hotel Kirchheimerhof

Rakousko, Bad Kleinkirchheim

Maibrunnenweg 37, 9546 Bad Kleinkirchheim, Rakousko

Harmony's - Hotel Kirchheimerhof - stručné informace o ubytování:
Tento prostorný a exkluzivní hotel stojí v krásné krajině pohoří Nockberge, přímo u sjezdovky nad Bad Kleinkirchheimem.

Harmony's - Hotel Kirchheimerhof má "Harmony Sonnenreich", lázně o rozloze 2500 m2. Najdete zde vyhřívaný venkovní bazén se slunečnou terasou, vnitřní bazén, aromatické sprchy, ledovou jeskyni, čajový a džusový bar a nádherné panoramatické pohledy na okolní hory.

V hotelových restauracích si můžete pochutnat na vynikajících rakouských a mezinárodních lahůdkách, stejně jako na produktech z hotelové vlastní farmy a chovu dobytka (limuzínský skot).

Hotel Kirchheimerhof stojí na nejkrásnější náhorní plošině v Bad Kleinkirchheimu a nabízí ideální místo pro zimní i letní sporty. Nachází se přímo na sjezdovce, s vlastním salonkem pro relaxaci po lyžování a s přístupem do lyžařského areálu Bad Kleinkirchheim / St. Oswald.
Poskytované služby:
bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, restaurace (a la carte), sluneční terasa
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, herna, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, vířivka, knihovna, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, minigolf, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén (sezónní)
pokojová služba, společenské prostory, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, snídaně do pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, obchod se suvenýry, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, služba concierge, kyvadlová doprava (zdarma), prodej skipasů, přímo u sjezdovky, speciální dietní menu (na vyžádání), doprava na letiště (za poplatek)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme