• RSS Feed

Pension Reiter

Rakousko, Bad Hofgastein

Am Griespark 15, 5630 Bad Hofgastein, Rakousko

Pension Reiter, Bad Hofgastein, Rakousko
Pension Reiter, Bad Hofgastein, Rakousko
Pension Reiter - stručné informace o ubytování:
Celoročně otevřený pension Reiter má vynikající polohu hned vedle romantického Gries Parku, jen 5 minut pěšky od středu Bad Hofgasteinu.

Každé ráno na vás čeká zdravá bohatá snídaně formou bufetu v jídelně s krásným výhledem do velké zahrady. Během dne a večer slouží jídelna jako salónek s TV a stereo zařízením. Je zde i velké parkoviště aut.

Vedle velké řady sportovních aktivit, jako je lyžování, pěší turistika, jízda na kole a golf vládne údolí Gastein voda. Světově proslulé 'Alpentherme' (Alpské termální lázně) jsou jen pár minut pěšky od našeho pensionu.
Poskytované služby:
restaurace, recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, rodinné pokoje, topení, lyžárna, všechny prostory nekuřácké, sluneční terasa
fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), lyžování, kasino, lázně a wellness, dětské hřiště, šipky, pěší turistika, gril, cyklistika, jízda na koni, minigolf, lyžařská škola
fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme