• RSS Feed

Haus Lindy

Rakousko, Bad Gastein

Kötschachtal 33, 5640 Bad Gastein, Rakousko

Haus Lindy, Bad Gastein, Rakousko
Haus Lindy, Bad Gastein, Rakousko
Haus Lindy - stručné informace o ubytování:
Haus Lindy se nachází v krásném a klidném prostředí 3 km od Bad Gastein, na okraji národního parku Hohe Tauern, v přírodní rezervaci údolí Kötschach.

Haus Lindy nabízí 7 útulných a dobře vybavených apartmánů s vlastním stravováním s 2 nebo 3 pokoji (pro 2 až 6 osob). Všechny z nich mají balkon nebo terasu se vstupem do zahrady, ložní prádlo, ručníky, nádobí a parkovací místo pro vaše auto.

Centrum obce Bad Gastein, kde je supermarket, restaurace a mnohem více, je přístupné během 5 až 8 minut autem nebo autobusem.

Check-in s vyzvednutím klíče a check-out s konečným vyúčtováním probíhá v recepci hotelu Grüner Baum (400 metrů a 5 minut chůze).
Poskytované služby:
zahrada, terasa, rodinné pokoje, topení, úschova zavazadel, restaurace (a la carte)
sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lyžování, herna, kasino, solárium, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, pěší turistika, gril, cyklistika, jízda na koni, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (sezónní), krytý bazén (po celý rok)
společenské prostory, doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, kadeřnictví/kosmetika, služba žehlení, obchod se suvenýry, pronájem kol, kyvadlová doprava (za příplatek), prodej skipasů
Internet:
Internetové připojení není k dispozici.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme