• RSS Feed

Rogner Bad Blumau

Rakousko, Bad Blumau

Bad Blumau 100, 8283 Bad Blumau, Rakousko

Rogner Bad Blumau - stručné informace o ubytování:
Rogner Bad Blumau v samém srdci štýrského termálního regionu není jen lázeňský hotel, ale "Gesamtkunstwerk" ("komletní umělecká díla"), navržená známým rakouským architektem Friedensreichem Hundertwasserem.

Rogner Bad Blumau je objevitelskou cestou. Listnaté střechy, kulaté tvary, barevné fasády a zlaté kopule, obklopené poli a loukami, vytvořily živoucí umělecké dílo. Unikátní minerální pramen Vulkania je sopečného původu, soustřeďuje se v léčivém jezeře Vulkania a zahrnuje i podvodní hudbou. Při koupání v tomto prameni vám voda na dotek připadá jako hedvábí.

Kromě 2.400 různých oken a 330 sloupců poskytuje hotel bazén a termální krajinu s 11 různými vnitřními a venkovními bazény, vířivky jacuzzi, bazénky a vlny pro děti, minerální prameny Melchiora a oblast saun s různými saunami a relaxační místností.
Poskytované služby:
restaurace, bar, recepce 24 hodin denně, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, topení, designový hotel, obchody v hotelu, pokoj pro alergiky, restaurace (a la carte), restaurace (formou bufetu)
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, herna, lázně a wellness, masáže, dětské hřiště, kulečník, vířivka, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, jízda na koni, krytý bazén, venkovní bazén
společenské prostory, doprava na letiště, hlídání dětí/služby pro děti, čištění oděvů, kadeřnictví/kosmetika, vip pokoje, služba žehlení, svatební apartmá, obchod se suvenýry, pronájem kol, turistické informace, fax/kopírka
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné ve společných prostorách za 6 EUR na hodinu.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme