• RSS Feed

Hotel Alpbacherhof

Rakousko, Alpbach

Nr. 279, 6236 Alpbach, Rakousko

Hotel Alpbacherhof - stručné informace o ubytování:
Alpbacherhof prošel v roce 2010 rekonstrukcí a nabízí klidné a slunné místo v centru krásného údolí Alpbach i nádherný panoramatický výhled na okolní hory.

Budova hotelu je ukázkou tradičního stylu, v němž dominuje dřevo. Nabízí prostorné pokoje plné světla, zařízené v nejvyšším standardu.

Od prosince roku 2010 bude k dispozici nové lázeňské a wellness centrum na ploše 1 100 m2, v němž najdete mimo jiné krytý plavecký bazén s panoramatickým výhledem. Budou zde k dispozici také různé masáže.

V hotelové restauraci si mohou hosté pochutnávat na nejrůznějších lahůdkách a vybraných vínech. Večer pak můžete zakončit v hotelovém baru koktejlem či sklenkou něčeho tvrdšího.

Hotel Alpbacherhof nabízí lyžařům bezplatnou kyvadlovou dopravu k nedalekým lyžařským vlekům. Jen pár minut od hotelu najdete cvičný svah pro začátečníky.

V okolí hotelu je v každém ročním období k dispozici široká nabídka sportovních a rekreačních aktivit. Jen 10 km od hotelu se nachází historický Rattenberg, nejmenší město Rakouska.

Všichni hosté dostanou zdarma kartu Alpbachtal-Seenland, která opravňuje k různým výhodám při pobytu v tomto regionu, například k volnému vstupu do všech přírodních koupališť, bezplatnému využívání autobusové dopravy a horských železnic i k volnému vstupu do veřejného bazénu v Alpbachu.
Poskytované služby:
restaurace, bar, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, fitness centrum, lyžování, solárium, lázně a wellness, masáže, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, lyžařská škola, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (po celý rok), krytý bazén (po celý rok)
pokojová služba, společenské prostory, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, kadeřnictví/kosmetika, snídaně do pokoje, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, bankomat, jízdní kola (zdarma), prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
Parkování:
Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme