• RSS Feed

Bergwald

Rakousko, Alpbach

Bergwald 439, 6236 Alpbach, Rakousko

Bergwald - stručné informace o ubytování:
Bergwald nabízí panoramatický výhled do údolí a má velmi klidnou polohu nad vesnicí Alpbach, přímo na hranici lesa. Je zde k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Bergwald je tradiční tyrolský penzion umístěný ve výšce 1 100 metrů nad mořem. Rodina Moser, která je vlastníkem objektu, zde žije již od 11. století.

Všechny pokoje a apartmány mají novou koupelnu a balkón s výhledem na hory. Bergwald má také sluneční terasu s výhledem na hory. V celém objektu jsou instalovány detektory kouře.

V dopoledních hodinách si zde můžete vybrat z široké nabídky snídaní. V nedaleké restauraci Rossmoos si můžete objednat polopenzi. V penzionu jsou k dispozici nápoje.

Personál recepce vám ochotně poskytne informace o zajímavých místech a aktivitách v okolí a zajistí i lyžařské permanentky. Zdarma si lze vypůjčit sáňky.

Centrum Alpbachu je od hotelu vzdáleno 20 minut pěší chůze. Zdarma je k dispozici soukromé parkoviště.
Poskytované služby:
zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, lyžárna, pokoj pro alergiky, všechny prostory nekuřácké, sluneční terasa
lyžování, dětské hřiště, knihovna, pěší turistika, cyklistika, jízda na koni, lyžařská škola
pokojová služba, služba praní, čištění oděvů, služba žehlení, pronájem kol, čištění bot, obědové balíčky, turistické informace, fax/kopírka, rezervace vstupenek, jízdní kola (zdarma), služba concierge, individuální přihlášení/odhlášení, kyvadlová doprava (za příplatek), prodej skipasů, speciální dietní menu (na vyžádání), žehlič kalhot, automat (nápoje)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme