• RSS Feed

Gasthaus-Landhotel Traunstein

Rakousko, Abtenau

Au 66, 5441 Abtenau, Rakousko

Gasthaus-Landhotel Traunstein, Abtenau, Rakousko
Gasthaus-Landhotel Traunstein, Abtenau, Rakousko
Gasthaus-Landhotel Traunstein - stručné informace o ubytování:
Tento hotel a restaurace stojí pouhých 10 minut chůze od centra Abtenau, přímo u dolní stanice lanovky v lyžařském areálu Karkogel.

Hotel Traunstein nabízí komfortní pokoje, útulné salonky a prostorný prostor se saunami a s infračervenou kabinou.

Mezi kulinářské speciality v restauraci patří bifteky a domácí těstoviny, pravidelně se pořádají večery s grilováním a švédskými stoly.

V bezprostřední blízkosti hotelu Gasthaus-Landhotel Traunstein se můžete v létě věnovat pěší turistice, jízdě na bobové dráze, minigolfu nebo horolezectví, v zimě pak jízdě na běžkách a lyžování.
Poskytované služby:
restaurace, denní tisk, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje/zařízení, výtah, expresní přihlášení/odhlášení, trezor, topení, úschova zavazadel, lyžárna, prostor pro kuřáky, restaurace (a la carte), sluneční terasa
sauna, lyžování, herna, masáže, dětské hřiště, stolní tenis, pěší turistika, cyklistika, turecká/parní lázeň, minigolf, venkovní bazén
společenské prostory, doprava na letiště, služba praní, čištění bot, turistické informace, kyvadlová doprava (za příplatek), přímo u sjezdovky, speciální dietní menu (na vyžádání)
Internet:
Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování:
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Upozornění:
Uvedené údaje nemusí být úplně aktuální! Nejaktuálnější on-line informace o tomto ubytování naleznete přímo na rezervační stránce hotelu.

Toto ubytování můžete ihned on-line rezervovat …

Aktualizováno: 10.11.2013

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme