• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Mezzaun ★★★★, Zuoz

Švýcarsko, Engadin, Zuoz

Ubytování ve Švýcarsku, Zuoz
Číslo objektu: CH7524.3.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.574,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 98 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace, velmi komfortní a pěkné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, WC zvlášť a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon, jihozápadní orientace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní kout. Balkon. Zahradní nábytek. Parkování, garáž č. 48. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Zuoz

Informace o domě (rezidenci)

Zuoz 17 km od St.Moritz: Pěkný vícegenerační dům 'Mezzaun'. V obci, ve slepé ulici, jihozápadní orientace. V rekreačním zařízení: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Společné garáže. Obchod 500 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Zuoz' 500 m. Golfové hřiště (18 jamek) 400 m, vlek 800 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: železnice 50 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Zuoz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'695 - 2'200 m n.m.
Stará patricijská vesnice Zuos se svým historickým centrem bývá často označována jako jedno z nejkrásnějších míst v Engadinu - jak pro milovníky kultury, tak i sportu. Pozoruhodné je především náměstí - hostinec Crusch Alva z roku cca. 1500, kostel San Luzi, který byl založen již ve 13. století nebo Patricijský dům. Další památkou je Lyceum Alpinum Zuos, které bylo založeno před více než 100 lety. Pro milovníky in-line bruslíje zde 8,6 km dlouhá stezka z LaPunt do S-chanf/Prasüras, vítanouzastávkou je poté in-line centrum v Zuos. Turisté se mohou vydat na horskou tůru po cestě Via Engadina, jejíž jedna stezka vede také do Zuos a odtud poté přes Bever dále ve směru Samedan. V Zuos/Madulain se nachází také 18-jamkové golfové hřiště, od známého golfového architekta Les Furber. Historická, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, v údolí s pěkným výhledem, 17 km od St.Moritz, 80 km jižně od Chur, 170 km severně od Milano. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 16 km. K tomu: lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 18 km.

informace pro letní ubytování

Obec Zuoz je považována za nejhezčí v celém Horním Engadinu. Tradiční vesnice s 1.200 obyvateli. Ale i moderní doba zde zanechává své prsty - krásně upravené 18-ti jamkové golfové hřište, atraktivní in-line bruslařské dráhy, včetně školy a půjčovny, množství turistických a cykloturistických stezek. Kulturní nadšence okouzlí historické jádro obce s pyšnými patricijskými domy, jako je například Chesa Planta, který je dobře zachovalý. Milovníci svůdných vůní přijdou na své v nejvýše položené pražírně kávy v Evropě, kde se také dozví více o historii kávy Caferama Badilatti. Rodiny se zde cítí jako doma, protože zde jejich děti najdou to nejdůležitější ze všecho a to nedotčenou přírodu v neomezené míře, která je vždy překvapí. vodní sporty, 10 - 25 km. Plachtění, surfování, škola plachtění, veslování, rafting. Tenis (4x venkovní kurt 12 km), squash 18 km, golfové hřiště 18 jamek, Zuoz Madulain 500 m, 3x dalši golfové hřiště v okruhu 10 - 25 km. Minigolf 12 km. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). 2x horské dráhy, 5x lanovky, 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 500 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 150 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zuoz, počet přepravních zařízení: 4x lokální, 58x regionální. Sedačkové lanovky, vleky. 88x lyžařské sjezdovky regionální, v délce 350 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Regionální v délce 180 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, curling, metaná. Skibus (zdarma). Corviglia Marguns 16 km, Corvatsch 23 km, Diavolezza 25 km. Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme