• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Vulpera ★★★, Vulpera

Švýcarsko, Engadin, Vulpera

Ubytování ve Švýcarsku, Vulpera
Číslo objektu: CH7551.100.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.745,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 34 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko, jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon nebo terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Vulpera

Informace o domě (rezidenci)

Vulpera 5 km od Scuol: Z několika udržovaných, vícebytových domů v engadinském stylu je t rezidence 'Vulpera'. Klidná, slunná poloha, 500 m od lesa, v zeleni. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo, 200 m. Autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Scuol' 1.5 km, koupaliště 300 m. Golfové hřiště 200 m, tenis 400 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Skibus pro majitele karet pro horské dráhy zdarma. Za poplatek: podzemní garáž CHF 6,00-/den. Komfortně zařízené rekreační byty jsou v různých domech.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Vulpera:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'268 - 2'800 m n.m.
Ve spodní části Engadin leží znám vesnice, 5 km od Scuol, 24 km od Österreich. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 5 - 6 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 6 km. Lázně a lázeňské místo je společně se sousedními obcemi Scuol a Tarasp světoznámé.

informace pro letní ubytování

Tenis (3x krytý kurt), golfové hřiště 9 jamek. Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

2x vleky. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 5 let, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, zimní turistické cesty. 1x sáňkařská dráha (délka 2.5 km). Umělé kluziště, zimní golf. Skibus. Scuol 5 km. 80 km sjezdovek pro všechny nároky s 13 vleky až do 2800 m výšky, včentně 12 km dlouhé 'Traumpiste' (sjezdovka snů).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme