• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Döss ★★★★, Val Müstair

Švýcarsko, Engadin, Val Müstair

Ubytování ve Švýcarsku, Val Müstair
Číslo objektu: CH7537.150.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.213,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 160 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, rádio, DVD a kachlová kamna. Vstup na terasu. Jídelna, otevřený krb a jídelní stůl. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na hory, na krajinu a na město. Parkování u domu. Kávovar Nespresso.
Ubytování ve Švýcarsku, Val Müstair

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný, komfortní selský dům 'Döss', rok výstavby 1900, renovovaný v roce 2001. Na kraji obce, centrální, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku. Gril. V domě: ústřední topení, pračka, sušička. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 200 m, supermarket 1 km, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Val Müstair:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'247 - 2'700 m n.m.
Údolí Muestair je jedno z nejhezčích horských u´dolí rekreační obec. Veškeré služby, Müstair. Jedinečná přírodní krajina zůstala zcela zachována a harmonické obrázky vesnic si zachovaly po desetiletí svůj charakter. Kouzelná místa neslibují vřavu, ale zaručují velmi kvalitní dovolenou. Údolí Muestair má své vlastní klima. Díky jižní orientaci je podnebí výrazné mírné. Hory zadržují vítr a déšt. Kulturní vyvrcholením je slavný klášter St Johann z 9. století, který je pod ochranou UNO-světového kulturního dědictví.

informace pro letní ubytování

Tenis. Rybaření (s povolením). 50 km turistické cesty. 150 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Müstair je jedním z nejkrásnějších horských údolí ve Švýcarsku. Unikátní přírodní scenérie, která si zachovala svůj nedotčený charakter po celá desetiletí. Je místem, kde nejsou velké davy lidí a přesto zde zažijete velmi plnohodnotnou dovolenou. Údolí Müstair nabízí jedinečné klima. Díky jižní poloze je počasí překvapivě mírné. Hory zadržují vítr a déšť. Hosté zde také mohou očekávat mnoho slunečných dní. Letní lyžování a snowboarding v oblasti Stelvio. Speciální nabídka: turistika, cykloturistika a zážitkové týdny.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Minschuns, 13 km, počet přepravních zařízení: 3x celkem. 12x lyžařské sjezdovky, celkem 20 km. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km (1 km osvětlených), lyžařské turistické trasy 20 km, zimní turistické cesty. 1x sáňkařská dráha (délka 2 km). Přírodní kluziště. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme