• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Polaschin B ★★★, Sils Maria

Švýcarsko, Engadin, Sils Maria

Ubytování ve Švýcarsku, Sils Maria
Číslo objektu: CH7515.230.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.582,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Apt.B10', 3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 2. patře, částéčně renovovaný v roce 2012, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Ve spodním patře: 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. Topení. Malý balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: telefon. Garáž. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Švýcarsku, Sils Maria

Informace o domě (rezidenci)

Sils Maria 10 km od St. Moritz: Vícegenerační dům 'Polaschin B'. Na kraji obce, klidná poloha. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna. Společné garáže. Potraviny 50 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 'Seglias' 300 m. Sportovní centrum 300 m, visutá lanovka 600 m, zastávka ski-busu 300 m, běžkařské stopy 10 m, kluziště 300 m. Atrakce v blízkosti: Nietzsche Haus 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Furtschellas- Corvatsch 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Sils Maria:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'804 - 2'800 m n.m.
Sils Maria 10 km od St.Moritz: Sils je mocné místo, což lze i změřit. Ale k čemu, když lidé tak i tak na první pohled podlehnou kouzlu krajiny, stejně jako spisovatel Nietzsche, umělec Beuys nebo hudebník David Bowie, kteří zde čerpali svou inspiraci. To přispělo k tomu, že dnes je Sils kulturním centrem Engadinu. Hosté z celého světa zde mohou vychutnávat místní luxus. Místní obyvatelé popisují Sil jako místo plné životní síly a přirozené zemské energie. Idylicky mezi jezerem Silsersee a Silvaplanarsee. Sils je obec nacházející se u vstupní brány do romantického údolí Fex a je ideálním výchozím bodem pro procházky v této rozlehlé a sluncem zalité krajině. Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, v údolí s pěkným výhledem, 10 km od St Moritz, 80 km jižně od Chur, 170 km severně od Milano. V obci: potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 1 - 10 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty, 1 - 25 km. Plachtění, surfování, škola plachtění, veslování. Tenis (2x venkovní kurt), golfové hřiště 6 jamek, Hotel la Margna 3x dalši golfové hřiště v okruhu 10 - 25 km. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. 2x horské dráhy, 5x lanovky, 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 500 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 150 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Corviglia Sport Shop AG v St. Moritz nabízí všem hostům Interhomu a Utoring 20 % slevu na pronájem horských kol a 10 % slevu na vybavení/ošacení.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Furtschellas, poloha údolní stanice 1'797 m, počet přepravních zařízení: 6x lokální, 58x regionální. 88x lyžařské sjezdovky regionální, v délce 350 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola (norské lyžování), lyžařská škola pro děti od 4 let. Lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Přírodní kluziště, curling. Skibus. Další lyžařská střediska: Corvatsch 4 km, Corviglia Marguns 10 km, Diavolezza 20 km. Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem. Corviglia Sport Shop AG v St. Moritz nabízí všem hostům Interhomu a Utoring 10 % slevu na pronájem lyží/snowboardu a ošacení/vybavení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme