• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Atlantis ★★★, Samnaun

Švýcarsko, Engadin, Samnaun

Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun
Číslo objektu: CH7563.600.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.094,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun

Informace o domě (rezidenci)

Samnaun- Ravaisch: Komfortní bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Atlantis', rok výstavby 1981, renovovaný. Ve čtvrti Ravaisch, klidná, slunná, vyvýšená poloha, na ulici. V domě: recepce, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), sušák lyžařských bot. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 500 m, potraviny 1.5 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 10 m, krytý bazén 3 km. Tenis 500 m, lanová dráha, vlek 300 m, lyžařské sjezdovky 1.5 km, zastávka ski-busu 10 m, lyžařská škola 1.5 km, sáňkařská dráha 1.5 km, běžkařské stopy 250 m, kluziště 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'699 - 3'294 m n.m.
Údolí Saumnauntertal se svými pěti obcemi (Samnaun, Ravaisch, Plan, Compatsch, Laret) leží vklíněno v rohu tří států Švýcarska-Raklouska-Italie a je z jedné strany utvářeno jedinečnými lanovkami (dvoupatrová dráha pro 180 osob) a na straně druhé bezcelní zónou (výhodné nákupy). Mnohotvarnost této 'bezhraniční' oblasti je eldorádem pro všechny hosty známá rekreační obec. Veškeré služby v místě. Zábavný bazén Alpenquell-Erlebnispark s vlnobitím a dětským brouzdalištěm v Compatsch. Zdarma použití veřejných dopravních prostředků uvnitř údolí (v zimě zároveň k lyzařskému autobusu).

informace pro letní ubytování

Aquapark 'Alpenquell-Erlebnisbad'. Paragliding, 5x vleky a horské dráhy. 250 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. 80 km cesty pro túry na horském kole. River rafting a canyoning. Karta hosta umožňuje zdarma použití všech horských drah, krytého bazénu, parkoviště, autobus a různá sportovní zařízení.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Samnaun-Ischgl. 2x lanovky, 3x kabinkové lanovky, 18x sedačkové lanovky, 20x vleky, 1x dětský vlek. 60x lyžařské sjezdovky, celkem 200 km, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty 40 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 5 km). S průkazkou hostů Samnausleva pro 6-denní lyžarský pas.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme