• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Soliva ★★★, Samnaun

Švýcarsko, Engadin, Samnaun

Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun
Číslo objektu: CH7563.500.5

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.784,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 90 m2, v podkroví, komfortní a pěkné zařízení: jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). 3x balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun

Informace o domě (rezidenci)

Compatsch 5 km od Samnaun: Pěkná rezidence 'Soliva', 4-podlažní, rok výstavby 2000. Nad Compatsch, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni, jihovýchodní orientace. V domě: snídaňová místnost, společenská místnost s TV, sauna (extra), stolní tenis, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 250 m. Tenis 2.5 km, visutá lanovka 2 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Solarium (extra) v domě. Zábavní park 'Alpenquelle' 200 m. Zdarma autobus k horským drahám. Donáška pečiva na přání (extra).>Možnost pronajmout na místě pokoj s dvoulůžkem se sprchou/WC, včetně snídaně, oboje k placení na místě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'699 - 3'294 m n.m.
Údolí Saumnauntertal se svými pěti obcemi (Samnaun, Ravaisch, Plan, Compatsch, Laret) leží vklíněno v rohu tří států Švýcarska-Raklouska-Italie a je z jedné strany utvářeno jedinečnými lanovkami (dvoupatrová dráha pro 180 osob) a na straně druhé bezcelní zónou (výhodné nákupy). Mnohotvarnost této 'bezhraniční' oblasti je eldorádem pro všechny hosty známá rekreační obec. Veškeré služby v místě. Zábavný bazén Alpenquell-Erlebnispark s vlnobitím a dětským brouzdalištěm v Compatsch. Zdarma použití veřejných dopravních prostředků uvnitř údolí (v zimě zároveň k lyzařskému autobusu).

informace pro letní ubytování

Aquapark 'Alpenquell-Erlebnisbad'. Paragliding, 5x vleky a horské dráhy. 250 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. 80 km cesty pro túry na horském kole. River rafting a canyoning. Karta hosta umožňuje zdarma použití všech horských drah, krytého bazénu, parkoviště, autobus a různá sportovní zařízení.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Samnaun-Ischgl. 2x lanovky, 3x kabinkové lanovky, 18x sedačkové lanovky, 20x vleky, 1x dětský vlek. 60x lyžařské sjezdovky, celkem 200 km, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty 40 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 5 km). S průkazkou hostů Samnausleva pro 6-denní lyžarský pas.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme