• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Bella Mira ★★★, Samnaun

Švýcarsko, Engadin, Samnaun

Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun
Číslo objektu: CH7563.300.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.938,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v přízemí, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun

Informace o domě (rezidenci)

Laret 4 km od Samnaun: Bytový dům 'Bella Mira'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.2 km, restaurace 300 m, autobusová zastávka 100 m. Tenis 1.5 km, visutá lanovka 1.5 km. Koupání v alpském pramenu 2 km.>Všechny byty mají fén. Donáška pečiva a nápojů na požádání. V létě je vstup do bazénu a využití lanovek Samnaun součástí lázeňského poplatku a tedy zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Samnaun:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'699 - 3'294 m n.m.
Údolí Saumnauntertal se svými pěti obcemi (Samnaun, Ravaisch, Plan, Compatsch, Laret) leží vklíněno v rohu tří států Švýcarska-Raklouska-Italie a je z jedné strany utvářeno jedinečnými lanovkami (dvoupatrová dráha pro 180 osob) a na straně druhé bezcelní zónou (výhodné nákupy). Mnohotvarnost této 'bezhraniční' oblasti je eldorádem pro všechny hosty známá rekreační obec. Veškeré služby v místě. Zábavný bazén Alpenquell-Erlebnispark s vlnobitím a dětským brouzdalištěm v Compatsch. Zdarma použití veřejných dopravních prostředků uvnitř údolí (v zimě zároveň k lyzařskému autobusu).

informace pro letní ubytování

Aquapark 'Alpenquell-Erlebnisbad'. Paragliding, 5x vleky a horské dráhy. 250 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. 80 km cesty pro túry na horském kole. River rafting a canyoning. Karta hosta umožňuje zdarma použití všech horských drah, krytého bazénu, parkoviště, autobus a různá sportovní zařízení.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Samnaun-Ischgl. 2x lanovky, 3x kabinkové lanovky, 18x sedačkové lanovky, 20x vleky, 1x dětský vlek. 60x lyžařské sjezdovky, celkem 200 km, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty 40 km. 2x sáňkařské dráhy (délka 5 km). S průkazkou hostů Samnausleva pro 6-denní lyžarský pas.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme