• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v rekreačním domě Ghida ★★★★, Sainte-Croix

Švýcarsko, Jura, Sainte-Croix

Ubytování ve Švýcarsku, Sainte-Croix
Číslo objektu: CH1450.210.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.370,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 100 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. WC zvlášť. E-topení. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. 2x balkon, terasa, velká zahrada. Gril (zahradní gril mobilní). Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký dům. Prosím pozor: Nespresso coffee machine, náplně jsou k prodeji v místní kanceláři Interhome. Piano.
Ubytování ve Švýcarsku, Sainte-Croix

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná chata 'Ghida', 3-podlažní, rok výstavby 1982, obklopen stromy a loukami. Mimo obec, 4 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 8 km od sjezdovek, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 900 m2, zahrada. Úzký příjezd vede až k objektu (horská cesta). Parkovací místo u domu, garáž. Obchod 4 km, potraviny 4 km, obchodní centrum 4 km, restaurace 4 km, nádraží 'Sainte-Croix' 4 km, koupaliště 1 km, termální bazén 20 km. Tenis 4 km, lyžařské sjezdovky 8 km, lyžařská škola 8 km, kluziště 8 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Sainte-Croix:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 - 1'600 m n.m.
Útulná, klidná rekreační obec s 3'500 obyvatel s pěkným výhledem, 19 km západně od Yverdon-les-Bains. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, 19 km. K tomu: lékárna, lékař. Z nádraží v Ste Croix jezdí autobusy do Les Replans, Les Rasses, Bullet, Mauborget a L´Auberson.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis (4x venkovní kurt). Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. 200 km turistické cesty, horolezectví. 84 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Ste Croix/Les Rasses. 7x vleky, 1x dětský vlek. 9x lyžařské sjezdovky, celkem 20 km (25 % lehkých, 50 % střední obtížnosti, 25 % obtížných). Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti od 5 let. Bežkařské tratě celkem v délce 91 km (4 km osvětlených), zimní turistické cesty 35 km. 1x sáňkařská dráha. Přírodní kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme