• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Adonis ★★★, Saas Grund

Švýcarsko, Valais/Wallis, Saas Grund

Ubytování ve Švýcarsku, Saas Grund
Číslo objektu: CH3901.450.5

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.799,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Appartement 4', 4-pokojový byt 72 m2 v 2. patře, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon, jižní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Saas Grund

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Adonis', rok výstavby 1982, renovovaný v roce 1998. V centru obce, 300 m od sjezdovek. V domě: sauna (extra), fitness, solárium (extra), lyžárna, pračka, sušička (společné). Společné garáže. Potraviny 50 m, restaurace 30 m. Vlek, lyžařské centrum 300 m, zastávka ski-busu 100 m, běžkařské stopy, kluziště 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Společenská místnost s TV/DVD a velkým výběrem filmů, stolní fotbal,kulečník, stolní tenis, dart a společenské hry. 2 jízdní kola jsou hostům k dispozici.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Saas Grund:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'560 - 3'200 m n.m.
V srdci údolí Saas se nachází tato malebná Vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 1'200 obyvatel, v centru regionu, 4 km severně od Saas-Fee, 4 km od Saas-Almagell. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, folklórní večery, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy. Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), 227 km, Genève (GVE), 226 km. Saas Grund je ideálním výchozím bodem pro legendární Saaser Höhenwege. Na hoře Hohsaas (3100 m n.m.) zažijete neuvěřitelný výhled na 18 čtyřtisícovek.

informace pro letní ubytování

Létní hit 2013: Všechny horské dráhy (kromě Allalin-the Top) a autobusy v celém Saastal jsou zahrnuty v ceně (v povinné kartě hosta)! Tato nabídka je platná od 01.06. - 20.10.13 (Felskinn, Spielboden, Plattjen, Hannig, Kreuzboden, Hohsaas, Furggstalden, Heidbodme, Mattmark). Tenis (3x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek, Saas Fee 4 km. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Letní lyžování, Saas-Fee 4 km. Beachvolleyball-hřiště, letní sáňkařská dráha, 5x vleky a horské dráhy. Kabinkové lanovky, 350 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 70 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, školka pro děti.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Saas-Grund. 2x kabinkové lanovky, 2x vleky, 1x dětský vlek. 8x lyžařské sjezdovky, celkem 35 km (10 % lehkých, 90 % střední obtížnosti). Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 30 km. Sáňkařské dráhy (délka 11 km). Přírodní kluziště, umělé kluziště, metaná. Skibus. Další lyžařská střediska: Saas-Fee 4 km, Saas-Balen 4 km, Saas-Almagell 4 km. Výhodná dětská nabídka během víkendu děti (skipass, lyžařské výcviky a skipass)! Informace: www.hohsaas.ch.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme