• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Bella Vista / Mönch ★★★★, Riederalp

Švýcarsko, Valais/Wallis, Riederalp

Ubytování ve Švýcarsku, Riederalp
Číslo objektu: CH3987.647.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.620,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt pro 3 osob, 53 m2, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD, rádio a CD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x sklápěcí skríňové lůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko a 1x pohovka. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (extra). Sprcha/WC. Balkon, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Švýcarsku, Riederalp

Informace o domě (rezidenci)

Nový, velký, ideální pro pobyt s dětmi. Bytový dům 'Bella Vista / Mönch', obklopen stromy a loukami. Zařízení domu: výtah, ústřední topení, lyžárna, pračka (ke spoluužívání), sušička (ke spoluužívání). Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště. Příjezd po železnici/lanovkou. Poloha: v centru obce Riederalp, centrální, klidná, slunná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu na hory, do údolí, na krajinu, na město a na sjezdovku. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 500 m, visutá lanovka 1 km, lanová dráha 200 m. The alp-town Riederalp (2000 m above sea-level altitude) and is NOT accessible by car at all. The place can ONLY be reached by public-cableway transportation (this extra cost must be paid by clients).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Riederalp:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'925 m n.m.
Riederalp leží na úpatí ledovce Aletsch (UNESCO světové kulturní dědictví Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn). The alp-town Riederalp (2000 m above sea-level altitude) and is not accessible by car at all. The place can only be reached by public-cableway transportation. Proslulá, vhodná pro rodinou rekreaci, bez automobilového provozu horská vesnice s pěkným výhledem. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

The alp-town Riederalp (2000 m above sea-level altitude) and is not accessible by car at all. The place can only be reached by public-cableway transportation. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Fitnessparcour. Paragliding. Horské dráhy, 150 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 300 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

The alp-town Riederalp (2000 m above sea-level altitude) and is not accessible by car at all. The place can only be reached by public-cableway transportation. Lyžařské středisko Skiarena Aletsch. Celkem 99 km lyžařské sjezdovky (37 % lehkých, 51 % střední obtížnosti, 12 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme