• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Striun ★★★★, Pontresina

Švýcarsko, Engadin, Pontresina

Ubytování ve Švýcarsku, Pontresina
Číslo objektu: CH7504.172.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 30.168,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 120 m2, v podkroví, jihozápadní orientace, prostorné a světlé, velmi vkusné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko, koupelna/WC a dvojumyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Zkosená, otevřená galerie, výška stropu 130 - 163 cm. Otevřená kuchyně 6 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar), malý jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení. Velký balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory, do údolí, na krajinu, na město a na řeku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, nevhodné pro malé děti. Nekuřácký byt, nekuřácký dům. .Použití galerie není předmětem pronájmu, protože má zvláštní vstup. Galerie může být použita na vlastní nebezpečí.
Ubytování ve Švýcarsku, Pontresina

Informace o domě (rezidenci)

Pontresina: Velmi pěkný vícegenerační dům 'Striun', 2-podlažní. 4 byty v domě. Na kraji obce, 1 km od centra Pontresina, klidná, slunná poloha ve svahu, v obytné čtvrti, jižní orientace. Společné: zahrada. V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Výměna povlečení denně (navíc- extra). Výměna ručníků denně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Společné garáže. Kavárna 350 m, autobusová zastávka 100 m, jezero Statzersee 6 km. Tenis 350 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 20 m, visutá lanovka 4 km, půjčovna lyží 500 m, zastávka ski-busu 100 m, dětská lyžařská škola 1 km, sáňkařská dráha 1.5 km, běžkařské stopy 150 m, kluziště, dětské hřiště 350 m. Atrakce v blízkosti: Alpine Museum 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Corviglia 4 km. Známá jezera v okolí: Statzersee 6 km. Turistické oblasti Alle Richtungen 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Pontresina:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'860 - 3'009 m n.m.
Pontresina se nachází v nejvyšší části údolí horního Engadinu. Ve slunné a větrem chráněné oblasti, na jihozápadním svahu. Pro Engadin typicky táhlá obec je obklopena hustým borovicovým lesem a modříny a rozkládá se na 1.777 m až 1.860 m nad mořem. Pontresina je na jednu stranu moderní a živá obec a na druhou stranu má silně zakořeněné tradice a kulturu. Krásné staré domy, různé restaurace a zajímavý kulturní program. Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, v údolí, 8 km od St Moritz, 80 km jižně od Chur, 170 km severně od Milano. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 km.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty, 5 - 20 km. Plachtění, surfování, škola plachtění, veslování, rafting. Tenis (4x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Samedan 5 km, 2x dalši golfové hřiště v okruhu 8 - 15 km. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. 2x horské dráhy, 5x lanovky, 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 500 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 150 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Corviglia Sport Shop AG v St. Moritz nabízí všem hostům Interhomu a Utoring 20 % slevu na pronájem horských kol a 10 % slevu na vybavení/ošacení.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Diavolezza Lagalb, poloha údolní stanice 2'093 m, počet přepravních zařízení: 6x lokální, 58x regionální. Dětské vleky. 88x lyžařské sjezdovky regionální, v délce 350 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, curling, metaná, tenisová hala. Skibus. Další lyžařská střediska: Corviglia Marguns 6 km, Corvatsch 15 km. Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem. Corviglia Sport Shop AG v St. Moritz nabízí všem hostům Interhomu a Utoring 10 % slevu na pronájem lyží/snowboardů a ošacení/vybavení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme