• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Corvatsch ★★★, Pontresina

Švýcarsko, Engadin, Pontresina

Ubytování ve Švýcarsku, Pontresina
Číslo objektu: CH7504.160.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.170,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Ferienwohnung', 3-pokojový byt 67 m2, v přízemí, jižní orientace, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj, TV a elektrická kamna. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (trouba, myčka), jídelní stůl. Sedací vana/WC. Topení. Malý balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do dálky na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Švýcarsku, Pontresina

Informace o domě (rezidenci)

Pontresina 7 km od St. Moritz: Vícegenerační dům 'Corvatsch', renovovaný v roce 1985. V obci, centrální, klidná, slunná poloha, na ulici. Společné: pozemek, louka k odpočinku. V domě: lyžárna, pračka, sušička (společné), místnost na sušení. Společné garáže. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Rozměry: výška 205 cm šířka 200 cm. Obchod, potraviny, supermarket 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 250 m, nádraží 'Pontresina' 1.2 km, krytý bazén 400 m. Vlek, lyžařská škola 100 m, sáňkařská dráha 1.5 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 1 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Pontresina:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'860 - 3'009 m n.m.
Pontresina se nachází v nejvyšší části údolí horního Engadinu. Ve slunné a větrem chráněné oblasti, na jihozápadním svahu. Pro Engadin typicky táhlá obec je obklopena hustým borovicovým lesem a modříny a rozkládá se na 1.777 m až 1.860 m nad mořem. Pontresina je na jednu stranu moderní a živá obec a na druhou stranu má silně zakořeněné tradice a kulturu. Krásné staré domy, různé restaurace a zajímavý kulturní program. Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, v údolí, 8 km od St Moritz, 80 km jižně od Chur, 170 km severně od Milano. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 km.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty, 5 - 20 km. Plachtění, surfování, škola plachtění, veslování, rafting. Tenis (4x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Samedan 5 km, 2x dalši golfové hřiště v okruhu 8 - 15 km. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. 2x horské dráhy, 5x lanovky, 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 500 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 150 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Corviglia Sport Shop AG v St. Moritz nabízí všem hostům Interhomu a Utoring 20 % slevu na pronájem horských kol a 10 % slevu na vybavení/ošacení.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Diavolezza Lagalb, poloha údolní stanice 2'093 m, počet přepravních zařízení: 6x lokální, 58x regionální. Dětské vleky. 88x lyžařské sjezdovky regionální, v délce 350 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, curling, metaná, tenisová hala. Skibus. Další lyžařská střediska: Corviglia Marguns 6 km, Corvatsch 15 km. Speciální akce na skipassy: 10% sleva na 6 a více dní, musí být objednáno před odjezdem. Corviglia Sport Shop AG v St. Moritz nabízí všem hostům Interhomu a Utoring 10 % slevu na pronájem lyží/snowboardů a ošacení/vybavení.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme