• RSS Feed

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Miralago (Utoring) ★★★★, Piazzogna

Švýcarsko, Ticino, Piazzogna

Ubytování ve Švýcarsku, Piazzogna
Číslo objektu: CH6579.100.13

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.666,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 73 m2 v 1. patře, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero, na hory a na krajinu. Pozor prosím: Dětská postýlka není k dispozici.
Ubytování ve Švýcarsku, Piazzogna

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Miralago (Utoring)'. Nad Vira (3 km), v okrsku Gambarogno, klidná poloha ve svahu, přímo u lesa, 3 km od jezera. Společné: louka, bazén hranatý vyhřívaný (hloubka 170 - 170 cm, 22.03.-30.10.). Terasa. V domě: recepce, společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné). Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 50 m. Čtyři typické domy v tessinském stylu s krásným výhledem na jezero. Zdarma 1 parkovací místo pro byt, každé další za CHF 35.00/týden. Při rezervaci na méně než 6 nocí je úklid, ložní a toaletní prádlo placené na místě. Internetové připojení WLAN na recepci nebo v blízkosti recepce.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Švýcarsku, Piazzogna:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 200 - 700 m n.m.
Místa přímo na jezeře jako Magadino, Vira, San Nazzaro, Gerra, Ranzo, Dirinella (hranice s Itálií) a vysoko na jezerem Lago Maggiore položené vesnice Fosano, Piazzogna, Vairano, Casenzano, Caviano, Scaiano a Indemini (hranice s Itálií) tvoří celek 'Riviera del Gambarogno'. Riviera se rozprostírá od úpatí Monte Ceneri přes rozlehlé části roviny Magadino až ke švýcarsko-italské hranici a na východě až k Monte Tamaro. V srdci oblasti se tyčí Monte Ganbarogno. Zvláště pro milovníky přírody je Gambarogno jako rekreační obec přímo u jezera Maggiore. Veškeré služby v místě. Příjemná pobřežní krajina se subtropickou rostlinnou krásou, tessinské obce a mírné podnebí.

informace pro letní ubytování

Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. kaštanovými lesy, vinicemi a ovocnými zahradami.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme